18 lipca 2019

Zacznij działać globalnie. Skorzystaj z Look-EU-NET

Look-EU-Net to pilotażowy projekt współfinansowany przez Komisję Europejską dla ambitnych firm w celu promowania eksportu poprzez tworzenie międzynarodowych sieci. Projekt zakłada wsparcie w rozwoju od czterech do ośmiu małych i średnich przedsiębiorstw z co najmniej trzech państw członkowskich UE. Wspólnymi działaniami w ramach prowadzonej sieci mogą być na przykład uczestnictwo w międzynarodowych targach lub korzystanie z porad ekspertów.

Kto może otrzymać dofinansowanie?

  • Małe i średnie przedsiębiorstwa, które są zainteresowane opracowaniem strategii eksportowej lub zdobyły już wstępne doświadczenie w biznesie międzynarodowym.
  • Firmy otwarte na współpracę i współpracę w sieci
  • Firmy z następujących branż: mechatronika, zdrowie / technologia medyczna, turystyka kulturalna i cyfrowa, zrównoważone życie (na przykład zrównoważone budownictwo).

Ile możesz otrzymać?

Całkowity koszt projektu musi zamknąć się w kwocie 27 500 EUR, z czego Komisja Europejska będzie współfinansować maksymalną kwotę 25 000 EUR.
Dofinansowanie wdrożenia planów działania sieci MŚP przez Komisję Europejską wynosi 90% , Partner Projektu pokrywa pozostałe 10%.

Koszty działalności sieci mogą być wyższe, ale w tym przypadku nadwyżka zastanie pokryta przez sieć MŚP.

Dowiedz się więcej i złóż wniosek już dzisiaj. Termin składania wniosków upływa 31.07.2019r.

Opublikowano: 18.07.2019 12:54
Poprawiono: 18.07.2019 12:55
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: