20 stycznia 2020

Poszukiwani producenci ekologicznych opakowań dla chemii gospodarczej

Szwedzki producent chemii gospodarczej poszukuje ekologicznych opakowań o pojemności 450 ml dla skoncentrowanego mydła w płynie. Opakowania powinny mieć hermetyczne zamknięcie i zachowywać szczelność przez 24 miesiące, a także posiadać bardzo niski wskaźnik przepuszczalności pary wodnej (MVTR). Skład opakowania nie może zawierać substancji ropopochodnych ani innych nie pochodzących z recyklingu. Nie powinno być również wykonane ze szkła.

Po przetestowaniu oferowanego rozwiązania pierwsze zamówienie wyniesie 9-10 tys. sztuk.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRSE20190904001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

 

Opublikowano: 20.01.2020 07:51
Poprawiono: 15.01.2020 15:53
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: