22 stycznia 2020

Poszukiwane innowacyjne rozwiązania dla osób starszych i z niepełnosprawnościami

Doświadczony francuski agent specjalizujący się w sprzedaży innowacyjnych rozwiązań poprawiających jakość życia osób starszych i z niepełnosprawnościami, poszukuje nowych produktów do wprowadzenia na rynek francuski, w szczególności regionu Oksytanii.

Oferowane produkty powinny być kierowane do osób z ograniczeniami ruchowymi i/lub poznawczymi oraz mieścić się w przedziale cenowym od 1 000 do 10 000 euro.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRTR20191223001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 22.01.2020 07:20
Poprawiono: 15.01.2020 16:21
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: