29 stycznia 2020

Wykonawca tekstyliów dla niemowląt poszukiwany przez firmę z Włoch

Włoski startup szuka wykonawcy wyrobów tekstylnych dla niemowląt i małych dzieci. Tekstylia będą sprzedawane w zestawach na włoskiej internetowej platformie handlowej. Wykonane akcesoria, których projekt jest zgodny z metodą pedagogiczną Montessori, powinny być przyjazne środowisku. Wykonawca mógłby zostać partnerem strategicznym firmy na podstawie długoterminowej umowy produkcyjnej.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRIT20191206001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 29.01.2020 10:00
Poprawiono: 29.01.2020 13:19
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: