7 kwietnia 2020

Rumuński dystrybutor poszukuje dostawców opakowań plastikowych wielokrotnego użytku

Rumuński dystrybutor z 15-letnim doświadczeniem poszukuje dostawców plastikowych opakowań biodegradowalnych i opakowań z systemem wielokrotnego zamykania, z przeznaczeniem dla branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, tekstylnej, motoryzacyjnej i elektronicznej. Firma oferuje współpracę na podstawie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRRO20200326002

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 07.04.2020 06:53
Poprawiono: 03.04.2020 08:16
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: