21 maja 2020

Poszukiwani producenci innowacyjnych i ekologicznych tekstyliów

Brytyjska firma, zajmująca się projektowaniem i produkcją organicznych i nadających się do recyklingu tekstyliów na odzież wierzchnią i akcesoria odzieżowe, poszukuje partnerów z doświadczeniem w zakresie produkcji zrównoważonych ekologicznie i zaawansowanych technologicznie tkanin. Firma oferuję współpracę w oparciu o umowę o współpracy technicznej.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: TRUK20181122002

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 21.05.2020 05:54
Poprawiono: 20.05.2020 13:55
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: