25 maja 2020

Poszukiwani producenci pikowanych koców outdoorowych

Szwedzki producent akcesoriów sportowych i turystycznych nawiąże współpracę z firmą, która wyprodukuje pikowane, ocieplane koce outdoorowe z nylonu, z wypełnieniem poliestrowym. Oczekiwane elementy wykończenia to podwójne szwy, mocowanie zatrzasków i nadruk logotypów, a także produkcja toreb nylonowych jak na śpiwory.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRSE20200507001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 25.05.2020 08:11
Poprawiono: 25.05.2020 08:12
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: