9 lipca 2020

„PPK ─ plany, prognozy, komentarze” – cykl webinariów Polskiego Funduszu Rozwoju

Polski Fundusz Rozwoju rusza z cyklem webinariów poświęconych tematyce oszczędzania, których celem jest przedstawienie i omówienie istotnych kwestii gospodarczych, społecznych i finansowych w prosty i przystępny sposób. Spotkania są bezpłatne i będą się odbywały on-line w każdy czwartek. Na pierwsze z nich zapraszamy już 9 lipca o godzinie 11:00.

Cykl „PPK ─ plany, prognozy, komentarze” to otwarte spotkania on-line adresowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką oszczędzania pieniędzy – profesjonalistów z branży, pracodawców oraz pracowników. W ramach webinariów będą omawiane cztery najważniejsze tematy:

  • oszczędzanie długoterminowe i jego wpływ na sytuację makroekonomiczną,
  • polityka inwestycyjna funduszy zdefiniowanej daty – oferta i korzyści,
  • Pracownicze Plany Kapitałowe – nowości i planowane zmiany,
  • nowości na portalu mojeppk.pl.

Czwartkowe spotkanie (9 lipca) rozpocznie Robert Zapotoczny, prezes PFR Portal PPK, współtwórca ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych, który zaprosi do studia eksperta z zakresu polityki gospodarczej – Pawła Dobrowolskiego, dyrektora Biura Analiz PFR S.A. Tematem rozmowy będzie oszczędzanie długoterminowe i jego wpływ na sytuację makroekonomiczną, ze szczególnym uwzględnieniem programu PPK. Więcej informacji na temat spotkania, a także formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie – link.

Wszystkie spotkania z cyklu są bezpłatne i będą trwały ok. 30 min. Więcej szczegółów i harmonogram kolejnych wydarzeń są dostępne na stronie: link.

 

 

 

 

Opublikowano: 09.07.2020 08:27
Poprawiono: 09.07.2020 08:51
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: