12 stycznia 2021

Sourcing Taiwan Online 2021: spotkania b2b dla branży medycznej, 2 lutego (zgłoszenia do 15 stycznia)

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza na pierwsze w tym roku wydarzenie Sourcing Taiwan Online 2021, dedykowane branży medycznej, w szczególności firmom zainteresowanym produktami pomocnymi w zwalczaniu pandemii COVID-19. Tak jak w poprzednich spotkaniach biznesowych online organizowanych przez TAITRA, polscy przedsiębiorcy zgłaszają swoje zapotrzebowanie produktowe, na podstawie którego proponowani są potencjalni dostawcy z Tajwanu. Ostateczny grafik spotkań ustalany jest w porozumieniu między stroną polską a tajwańską.

Wśród firm zaproszonych do udziału w spotkaniach handlowych znajdą się dostawcy: urządzeń i sprzętu medycznego, testów na COVID-19, środków ochrony osobistej oraz maszyn do ich produkcji, a także produkcji materiałów oraz usług medycznych.

Spotkania B2B z producentami z Tajwanu w ramach wydarzenia Sourcing Taiwan odbędą się 2 lutego 2021 w formacie online. Udział w programie jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia.

Zachęcamy również do zapoznania się z potencjałem tajwańskiego przemysłu medycznego i ofertą środków ochrony osobistej na stronie TAIWAN Global Anti-COVID-19 Pavilion. Polecamy w szczególności zakładkę „Anti-Epidemic Products / Solutions Providers”, gdzie można znaleźć informacje o firmach oferujących produkty i środki medyczne. Strona ta jest w całości poświęcona informacjom związanym ze zwalczaniem pandemii COVID-19.

Zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniach serdecznie zapraszamy do kontaktu z oddziałem TAITRA w Polsce:

Taiwan Trade Center, Warsaw

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: +48 22 398 20 65

Opublikowano: 12.01.2021 09:37
Poprawiono: 12.01.2021 09:37
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: