14 stycznia 2021

Przedsiębiorco! Weź udział w programie Startup Terrace i rozpocznij działalność biznesową na Tajwanie

W celu przyciągnięcia innowacyjnych startupów technologicznych na Tajwan, jego władze uruchomiły program zachęt w ramach programu Startup Terrace.

Startup Terrace to międzynarodowy hub startupowy zapewniający biura, mieszkania, przestrzeń coworkingową, centrum wystawowe i inne najnowocześniejsze obiekty, dzięki czemu jest idealnym miejscem dla rozwoju startupów. Startup Terrace utworzono w celu przekształcenia Tajwanu w wiodącego dostawcę usług innowacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku. Hub gromadzi w jednym miejscu startupy, międzynarodowych mentorów oraz doradców finansowych i prawnych tworząc złożony ekosystem startupowy i promując tajwańską branżę startupową na rynkach międzynarodowych.

W ramach programu startupy mogą ubiegać się o bezpłatne zakwaterowanie na terenie kampusu Startup Terrace, trwające od 1 tygodnia do 1 miesiąca. W tym czasie firmy mogą bezpłatnie korzystać z wszelkiego rodzaju wsparcia jakie oferuje Startup Terrace, w tym z doradztwa finansowego i prawnego (np. spotkania z ekspertem prawnym w zakresie rejestracji firmy na Tajwanie oraz wniosku o wizę przedsiębiorcy). Ponadto przedsiębiorcy mają nieograniczony dostęp do międzynarodowej społeczności Startup Terrace (obecnie działa 157 firm technologicznych) dzięki czemu mogą zapoznać się z całym ekosystemem wsparcia startupów na Tajwanie.

Szczegółowa prezentacja oferty Startup Terrace, jak również informacje na temat kryteriów i terminów naboru, a także dane kontaktowe do koordynatora programu znajdują się w załączonej prezentacji.

Opublikowano: 14.01.2021 09:30
Poprawiono: 14.01.2021 09:31
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: