14 stycznia 2021

TAFTIE ePitch – znajdź inwestora online

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w pierwszej w 2021 roku sesji pitchingowej organizowanej online (ePitch), która odbędzie się we wtorek, 30 marca 2021 r. o godzinie 17:00.

ePitch organizowany jest przez francuski bank BPI France we współpracy z europejską platformą startupową EuroQuity. Sesja pitchingowa jest otwarta dla wszystkich sektorów gospodarki.

W trakcie sesji, 5-7 firm zaproszonych przez organizatorów do udziału w ePitchu, będzie miało możliwość zaprezentowania w ciągu 6 minut swojej firmy przed europejskimi inwestorami. 

Zobacz jak to działa: 

Kryteria naboru:

 • Startup zainteresowany pozyskaniem finansowania w ramach zalążkowej rundy inwestycyjnej Serii A (do 300 tysięcy euro).
 • Firma działająca w sektorze kapitałochłonnym.
 • Oferowany produkt musi być na poziomie gotowości technologicznej – minimum TRL 7 i na poziomie gotowości rynkowej – minimum MRL 5.
 • Firma powinna działać w oparciu model biznesowy typu SMART.
 • Firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 6 min) podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Aby wziąć udział w ePitchu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótki opis swojej firmy w języku angielskim (pitch deck) w formie prezentacji (10-12 slajdów), zawierającej następujące elementy:

 1. nazwa firmy i misja;
 2. opis problemu, który chcemy rozwiązać;
 3. rozwiązanie tego problemu;
 4. opis produktu;
 5. opis rynku;
 6. model biznesowy;
 7. strategia;
 8. opis konkurencji;
 9. road map / milestones;
 10. finanse;
 11. zespół;
 12. kontakt do firmy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 lutego 2021 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników sesji pitchingowej. Liczba miejsc ograniczona!

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Fiszer: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opublikowano: 14.01.2021 10:43
Poprawiono: 14.01.2021 11:57
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: