22 lutego 2021

Dołącz do „III Polsko-Brytyjskiego Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji”, zgłoszenia do 5 marca

Zapraszamy do udziału w „III Polsko-Brytyjskim Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji”, które odbędzie się 10 marca 2021 r. Forum organizowane jest przez Ambasadę Brytyjską w Warszawie, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

Do udziału w wydarzeniu, które będzie poświęcone tematowi cyfrowego zdrowia i technologiom medycznym, zapraszamy w szczególności przedsiębiorców, ale również osoby zainteresowane cyfrowym zdrowiem, przedstawicieli administracji publicznej, organizacji pozarządowych oraz świata akademickiego.

Forum to:

  • szansa na wysłuchanie opinii przedstawicieli brytyjskiego i polskiego rządu oraz czołowych przedstawicieli biznesu o tym, jak cyfrowe rozwiązania w zakresie zdrowia przyczyniają się do tworzenia nowych możliwości dla biznesu w Wielkiej Brytanii oraz Polsce. 
  • platforma spotkań, na której biznes będzie mógł podzielić się swoimi doświadczeniami, przedstawić swoje poglądy i zaangażować się w działania związane z możliwościami i wyzwaniami, jakie niosą ze sobą nowe technologie medyczne.
  • wyjątkowa okazja dla przedstawicieli polskiego i brytyjskiego biznesu do spotkań 1:1 z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów oraz do wysłuchania opinii ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 marca br. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia przyjmowania aplikacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy.

Opublikowano: 22.02.2021 10:29
Poprawiono: 22.02.2021 10:30
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: