23 lutego 2021

Producenci drewnianych mebli dziecięcych poszukiwani przez francuską firmę

Francuska firma, zajmująca się projektowaniem i sprzedażą mebli od 2014 roku, poszukuje partnera biznesowego specjalizującego się w produkcji wysokiej jakości lakierowanych mebli drewnianych dla dzieci. Przedmiotem zainteresowania są w szczególności: biurka, taborety, stoły, półki wykonane z litego drewna (dąb, orzech, buk) i płyty pilśniowej o średniej gęstości. Przedsiębiorstwo zainteresowane jest dostawami w seriach (średnio po 25 sztuk / 4 zamówienia rocznie w ramach danej kategorii produktu).

Poszukiwany partner powinien być w stanie dostarczyć gotowy produkt. 

Treść zapytania po angielsku 

Numer referencyjny oferty: BRFR20210203001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 23.02.2021 07:51
Poprawiono: 22.02.2021 11:53
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: