24 lutego 2021

Poszukiwani dostawcy i producenci ceramiki użytkowej

Holenderska firma specjalizująca się w handlu wyposażeniem i dekoracji wnętrz, w celu rozszerzenia swojego asortymentu, poszukuje dostawców lub bezpośrednich producentów ceramiki użytkowej i dekoracyjnej mającej zastosowanie we wnętrzach, jak również na zewnątrz. Firma oferuje współpracę w oparciu o umowę o świadczeniu usług dystrybucyjnych.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRNL20210211001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

 

 

 

 

Opublikowano: 24.02.2021 08:38
Poprawiono: 22.02.2021 13:48
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: