3 marca 2021

Poszukiwana technologia do zabezpieczania powierzchni przed parowaniem i zamgleniem

Brytyjska firma, która opracowała przezroczystą maskę ochronną wielokrotnego użytku, wyprodukowaną z termoplastycznego elastomeru, poszukuje technologii, która po zastosowaniu pozwoli na trwałe zabezpieczenie masek przed zaparowaniem w wyniku wydychania powietrza lub innych zmian temperatury. Firma oferuje współpracę w oparciu o umowę produkcyjną lub licencję.

Pełna treść zapytania w języku angielskim

Numer referencyjny oferty: TRUK20210127001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

***

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 03.03.2021 08:00
Poprawiono: 01.03.2021 13:01
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: