24 czerwca 2021

Spotkania biznesowe online podczas międzynarodowego "Forum Sektora Kosmicznego", 29-30 czerwca

W imieniu Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Forum Sektora Kosmicznego, które odbędzie się w trybie online w dniach 29-30 czerwca 2021 r. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Agencją Rozwoju Przemysłu SA.

Forum Sektora Kosmicznego to międzynarodowa cykliczna konferencja, organizowana przez Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego. Udział w wydarzeniu to świetna okazja do dyskusji nt. potencjału polskiego sektora kosmicznego i kierunków jego rozwoju. W tym roku konferencja poświęcona będzie trzem tematom, które zostaną rozwinięte podczas trzech paneli w dniu 29 czerwca:

  • „Misje naukowe i programy obowiązkowe Europejskiej Agencji Kosmicznej” z udziałem m.in. gości z ESA Günthera Hasingera oraz Leopolda Summerera,
  • „Programy Kosmiczne UE” z udziałem m.in. Justyny Redelkiewicz z EUSPA oraz Piotra Świerczyńskiego z KPK NCBiR
  • „Krajowy Program Kosmiczny” z udziałem m.in. Piotra Zabadały (Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii) oraz przedstawicieli przemysłu.

Organizatorzy spodziewają się również obecności przedstawicieli rządu RP.

Ważnym elementem Forum będą wirtualne spotkania biznesowe z przedstawicielami Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), European Union Agency for the Space Programme (EUSPA), delegacji rządowej do ESA oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR).

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy, dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia

Zapraszamy.


Zobacz więcej podobnych artykułów

Opublikowano: 24.06.2021 11:09
Poprawiono: 28.06.2021 09:09
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: