Pomiń nawigację

29 listopada 2021 r.

Ostatnia szansa by skorzystać z polskiego stoiska na targach Middle East Energy w Dubaju!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza polskie firmy z branży energetycznej do skorzystania z polskiego stoiska narodowego, które zostanie zorganizowane podczas międzynarodowych targów Middle East Energy, odbywających się w dniach 7-9 marca 2022 r. w Dubaju.

Uwaga! Termin rejestracji wydłużony do 18 lutego. 

Middle East Energy to największe na Bliskim Wschodzie targi dla branży energetycznej, w tym OZE, od lat będące miejscem spotkań ekspertów, przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji działających w tej branży. Tegoroczna, 47. edycja poświęcona jest następującym obszarom:

  • Inteligentne rozwiązania (Smart solutions), w szczególności w dziedzinie transformacji cyfrowej (automatyzacja, internet rzeczy, cyber bezpieczeństwo, uczenie maszynowe, big data).
  • Odnawialna i czysta energia (energia słoneczna, wiatrowa, wodna, zielony wodór, technologie związane z magazynowaniem energii i produkcją baterii).
  • Zasilanie awaryjne i zapasowe (Critical and back-up power).
  • Transmisja i dystrybucja.
  • Konsumpcja i zarządzanie energią.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie internetowej

Firmom zainteresowanym skorzystaniem ze stoiska umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, gadżety itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych na dostępnych na stoiskach nośnikach multimedialnych (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • odbywanie spotkań z partnerami biznesowymi w przygotowanej na stoisku strefie b2b lub VIP room-ie.

Informujemy, że wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem ze stoiska i powyższych form promocji, we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również biletów wejściowych na targi Middle East Energy.

Firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska prosimy o kontakt do 18 lutego 2022 r. z Agatą Karcz-Cholewą: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Stoisko zostanie zorganizowane w ramach projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

 


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 29.11.2021 15:20
Poprawiono: 10.02.2022 10:14
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: