Komunikaty

08.04.2020

Odwołane lub przeniesione targi objęte programem

W związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie odwoływane są liczne wydarzenia targowe i konferencyjne. Na wielu z nich zaplanowano organizację stoisk narodowych w ramach dwunastu Branżowych Programów Promocji. Polskie firmy aplikujące o dofinansowanie w ramach poddziałania 3.3.3 PO IR Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand ujmowały je w swoich wnioskach. Poniżej prezentujemy listę odwołanych lub przełożonych wydarzeń, którą staramy się na bieżąco aktualizować: LINK. 

W przypadku odwołania lub zmiany daty wydarzenia, które znajduje się w projekcie, beneficjenci mogą wprowadzić odpowiednią zmianę w umowie o dofinansowanie. Dotyczy to m.in. imprez targowych i wystawienniczych. Umowy pozostają wiążące, a PARP wychodząc naprzeciw tej trudnej sytuacji będzie reagowała na bieżąco. Zmiany mogą obejmować, w zależności od sytuacji:

  • udział w tych samych imprezach w późniejszym terminie,
  • udział w imprezach innych niż wcześniej wskazane w projekcie,
  • udział w imprezach odbywających się na rynkach perspektywicznych innych niż uwzględnione w projekcie.

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Opiekunów Projektów w PARP. W przypadku projektów realizowanych w ramach konkursu „Go to Brand” zalecamy kontakt drogą elektroniczną – realizacja333@parp.gov.pl.