Giełda kooperacyjna dla branży medycznej na targach MEDICA

14
listopada

O wydarzeniu

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się na Międzynarodowych Targach Branży Medycznej MEDICA, w dniach 12 - 14 listopada 2018 r. w Dusseldorfie, w Niemczech.Targi MEDICA w Düsseldorfie to największe i najważniejsze w branży medycznej targi na świecie, które tematycznie obejmują wszystkie sektory przemysłu medycznego. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Giełda kooperacyjna na targach MEDICA skierowana jest przede wszystkim do handlowców i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menadżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych.

JAK TO DZIAŁA ?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • W dniach 12-14 listopada  w hali 6, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej na targach MEDICA 2018 wynosi:

  • 200 euro i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, organizację spotkań b2b, a także opiekę organizatorów wydarzenia w trakcie giełdy,
  • 100 euro dla start-upów założonych po 01.01.2016 r. (po rejestracji firmy na giełdę, należy wysłać organizatorowi giełdy kopię dokumentu potwierdzającego założenie firmy po 01.01.2016 r.)

Ponadto uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w trakcie giełdy kooperacyjnej, jak również bilety wstępu na targi MEDICA (zakup biletów na targi dostępny tutaj).

Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału, nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

STOISKO NARODOWE

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości planuje organizację stoiska narodowego podczas targów MEDICA. Celem organizacji stoiska będzie promocja polskiej branży medycznej na świecie.

Wszystkich zainteresowanych promocją na stoisku narodowym prosimy o kontakt z p. Sylwią Banaszkiewicz: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl.

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestników i profilu trwa do 5 listopada 2018 r.

Wybór partnerów do spotkań trwa do 6 listopada 2018 r.

Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 12-14 listopada 2018 r.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Zapraszamy do rejestracji !

Termin

14 - 21.11.2018

Miejsce

https://www.google.com/maps?ll=51.262499,6.735927&z=16&t=m&hl=pl-PL&gl=AT&mapclient=embed&cid=8919756130706875101 Zobacz mapę

Rodzaj wydarzenia

Spotkanie

Tematyka

Współpraca i partnerzy

Udostępnij

Messe Düsseldorf GmbH
Arena-Straße, 40474 Düsseldorf, Niemcy

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej proszę kierować na adres: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Wszystkich zainteresowanych promocją na stoisku narodowym prosimy o kontakt z p. Sylwią Banaszkiewicz: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl.

Brak możliwości zapisu.